Lubartowianie wznowili treningi

W dniu wczorajszym podopieczni Łukasza Mierzejewskiego rozpoczęli zimowe przygotowania do rundy rewanżowej IV ligi lubelskiej. Na nowo otwartym boisku przy Parkowej, Biało-niebiescy spotkali się po raz pierwszy w tym roku.

W dniu dzisiejszym z okazji otwarcia nowego boiska MOSiR przy ulicy Parkowej, rozegrano mecz towarzyski, w którym Lewart zmierzył się z zespołem Gwiazd Górnika Łęczna. Górnicy okazali się lepsi i wygrali 1-0. Bramkę w 30 minucie z rzutu karnego zdobył obecny Prezes GKSu Veljko Nikitović.

Miesiąc temu zawodnicy Lewartu zakończyli pierwszą rundę sezonu 2017/2018. W trakcie tej części rozgrywek zespół z Lubartowa miał upadki i wzloty. Szczegóły na temat jesiennej formy chłopaków z Parkowej poznamy w tym podsumowaniu.

Mecz z Roztoczem Szczebrzeszyn zakończył zmagania ligowe Lewartu w tym roku. Przerwa od czwartoligowej rywalizacji będzie trwała ponad trzy miesiące. LZPN rozpoczęcie rundy wiosennej zaplanował na 17/18 marca przyszłego roku. Biało-niebiescy w dniu jutrzejszym mają zaplanowany ostatni trening, potem mają ponad miesiąc wolnego.

MKS Lewart Lubartów współfinansowany jest ze środków budżetu Miasta Lubartów.