Koniec pucharowej przygody

Koniec przygody z rozgrywkami pucharowym. W dzisiejszym meczu IV rundy Janowianka wygrała z Lewartem 2:1. Bramkę dla Lubartowian strzelił w pierwszej połowie Aleks Aftyka. Gospodarze jednak odrobili straty i wyszli na prowadzenie, którego nie oddali już do końca spotkania.

wlodawianka wlodawa herbPo trzech ligowych porażkach w dzisiejszym meczu 7 kolejki hummel IV ligi podopieczni trenera Tomasza Mitury wygrali z Włodawianką Włodawa 1:0. Zwycięska bramkę zdobył w drugiej części spotkania Szymon Bielecki.

W dzisiejszym meczu 6 kolejki hummel IV ligi Lewart przegrał z drugą drużyną Górnika Łęczna 2:3. Zwycięskiego gola gospodarze zdobyli w 90 minucie spotkania. Bramki dla biało-niebieskich strzelili Aleks Aftyka i Dawid Iskierka.

Zarząd MKS Lewart Lubartów serdecznie dziękuje Panu Krzysztofowi Woźniakowi właścicielowi Szkoły Umiejętności za ufundowanie koszulek treningowych dla zawodników pierwszej drużyny.

MKS Lewart Lubartów współfinansowany jest ze środków budżetu Miasta Lubartów.