Porażka z liderem

W dzisiejszym meczu w ramach 28 kolejki III ligi Lewart przegrał z liderem z Puław 0:2. Gościom prowadzenie dał gol z 12 minuty strzelony przez Adriana Paluchowskiego. Drugą bramkę po efektownym strzale w 36 minucie zdobył Kacper Kondracki. Najbliżej pokonania bramkarza przyjezdnych był Krystian Żelisko, ale niestety piłka po jego strzale zza pola karnego zatrzymała się na poprzeczce.

W dzisiejszym meczu w ramach 27 kolejki III ligi Lewart zremisował na wyjeździe z ŁKSem Łagów 2:2. Bramki dla biało-niebieskich strzeli Krystian Żelisko i Bartosz Zbiciak.

W dzisiejszym meczu Lewart zremisował ze Stalą Kraśnik 0:0. Biało-niebiescy kończyli to spotkanie w „dziesiątkę”. W doliczonym czasie gry czerwoną kartkę za faul otrzymał Bartosz Janiszek.

W dniu wczorajszym juniorzy młodsi meczem w Lubartowie rozpoczęli rozgrywki w lidze wojewódzkiej. Podopieczni trenera Waldemara Bednarczyk wygrali z Widokiem Lublin 6-0. Bramki dla MKSu strzelili Mateusz Bednarczyk (4x) oraz Mateusz Małyska (2x).

ks wiazownicaW dzisiejszym meczu Lewart zremisował z drużyną KS Wiązownica 2:2. Biało-niebiescy do przerwy prowadzili 1-0 po samobójczym trafieniu jednego z zawodników gospodarzy. W drugiej części spotkania gospodarze odrobili stratę i dodatkowo wyszli na prowadzenie. Podopieczni Tomasza Bednaruka remis uratowali w doliczonym czasie gry. Swojego 4 gola w tym sezonie strzelił Łukasz Najda.

MKS Lewart Lubartów współfinansowany jest ze środków budżetu Miasta Lubartów.