Hattrick Zubera

W spotkaniu II kolejki lubelskiej IV ligi Lewart wygrał w Rykach 4-1. Biało-niebiescy do przerwy tylko remisowali 1-1. W drugiej połowie podopieczni Roberta Makarewicza udowodnili swoje umiejętności, a zwłaszcza Michał Zuber, który popisał się hattrickiem. Trzy bramki zdobył w ciągu sześciu minut.

Warto dodać, że w tym meczu zadebiutował kolejny wychowanek lubartowskiej drużyny, Robert Mitura (rocznik 1998).

MKS Ryki – Lewart Lubartów 1:4 (1:1)

Bramki: Parzyszek 18′ (s) – Marzęda 13′, Zuber 47′, 51′, 53′

Lewart: Parzyszek – Piasek, Stopa (64′ Kula), Paździor, Pęksa (72′ Majewski), Bujak, Rusinek, Marzęda (81′ Terlecki), Adamczuk, Zuber (77′ Mitura), Stalęga (67′ D.Pikul)

Żółta kartka: Marzęda.

Kolejne spotkanie Lewart rozegra w Lubartowie. W najbliższą niedzielę zmierzy się z Lubliniaką Lublin. Początek spotkania o godzinie 17:00.

MKS Lewart Lubartów współfinansowany jest ze środków budżetu Miasta Lubartów.